Liceum Ogólnokształcące STM

Klasa II

Niedziela, 01 marca 2020

800 - 1230

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
1230 - 1700

Język angielski

mgr D. Unton
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 29 lutego 2020

000 - 000 WOLNE

Sobota, 15 lutego 2020

800 - 1145

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1530

Geografia

mgr S. Brewczyńska-Grynbaum
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 16 lutego 2020

930 - 1315

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
1315 - 1700

Język angielski

mgr D. Unton
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 01 lutego 2020

800 - 1145

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1530

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 02 lutego 2020

845 - 1315

Geografia

mgr S. Brewczyńska-Grynbaum
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
1315 - 1700

Język angielski

mgr D. Unton
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 11 stycznia 2020

800 - 1145

Historia i społeczeństwo

mgr A. Burzyńska
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1145 - 1445

Geografia

mgr S. Brewczyńska-Grynbaum
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia

Niedziela, 12 stycznia 2020

800 - 1230

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1230 - 1530

Język angielski

mgr D. Unton
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia

Sobota, 14 grudnia 2019

1015 - 1315

Geografia

mgr S. Brewczyńska-Grynbaum
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
1315 - 1615

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
1615 - 1830

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 15 grudnia 2019

800 - 1230

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1230 - 1530

Język angielski

mgr D. Unton
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 01 grudnia 2019

800 - 1145

Historia i społeczeństwo

mgr A. Burzyńska
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1530

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 30 listopada 2019

800 - 1145

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1445

Geografia

mgr S. Brewczyńska-Grynbaum
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 16 listopada 2019

800 - 1145

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1615

Geografia

mgr S. Brewczyńska-Grynbaum
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 17 listopada 2019

800 - 1145

Język angielski

mgr D. Unton
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
UWAGA! Zajęcia rozpoczną się o godz. 900.
1145 - 1530

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 26 października 2019

800 - 1145

Historia i społeczeństwo

mgr A. Burzyńska
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1530

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 27 października 2019

800 - 1145

Język angielski

mgr D. Unton
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
UWAGA! Zajęcia rozpoczną się o godz. 900
1145 - 1615

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 12 października 2019

800 - 1230

Geografia

mgr S. Brewczyńska-Grynbaum
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
UWAGA! Zajęcia rozpoczną się o godz. 900

Niedziela, 13 października 2019

800 - 1145

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1530

Język angielski

mgr D. Unton
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 28 września 2019

1230 - 1615

Historia i społeczeństwo

mgr A. Burzyńska
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 29 września 2019

800 - 1145

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1445

Język angielski

mgr D. Unton
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 14 września 2019

800 - 1230

Geografia

mgr S. Brewczyńska-Grynbaum
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
UWAGA! Zajęcia rozpoczną się o godz. 900
1230 - 1615

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 15 września 2019

800 - 1145

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1445

Język angielski

mgr D. Unton
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
Drukuj plan zajęć