Liceum Ogólnokształcące STM

Klasa II

Sobota, 15 czerwca 2019

800 - 1400

Geografia

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1400 - 1700

Historia

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 16 czerwca 2019

800 - 1145

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1145 - 1445

Geografia

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1445 -1700

Historia

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia

Sobota, 01 czerwca 2019

800 - 1145

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1530

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia

Niedziela, 02 czerwca 2019

800 - 1400

Geografia

mgr A. Burzyńska
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)
1400 - 1700

Historia i społeczeństwo

mgr A. Burzyńska
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 18 maja 2019

800 - 1100

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
1100 - 1400

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
1400 - 1830

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 19 maja 2019

800 - 1100

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
1100 - 1830

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia

Sobota, 13 kwietnia 2019

800 - 1100

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1100 - 1315

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1315 - 1445

Historia i społeczeństwo

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1445 - 1830

Geografia

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 14 kwietnia 2019

1315 - 1830

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 30 marca 2019

800 - 1145

Geografia

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1445

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1445 - 1700

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 31 marca 2019

800 - 1230

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 16 marca 2019

800 - 1100

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1100 - 1400

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 02 marca 2019

1100 - 1530

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 03 marca 2019

800 - 1100

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1100 - 1445

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 09 lutego 2019

800 - 1100

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1100 - 1445

Geografia

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1445 - 1615

Historia i społeczeństwo

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 10 lutego 2019

800 - 1100

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 20 stycznia 2019

1015 - 1230

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1230 - 1530

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1530 - 1700

Geografia

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1700 - 1830

Historia i społeczeństwo

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia

Sobota, 12 stycznia 2019

800 - 1015

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1015 - 1145

Historia i społeczeństwo

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1830

Geografia

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 08 grudnia 2018

930 - 1230

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1230 - 1530

Historia i społeczeństwo

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1530 - 1915

Geografia

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 09 grudnia 2018

800 - 1100

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1100 - 1400

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 01 grudnia 2018

930 - 1230

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1230 - 1400

Geografia

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 02 grudnia 2018

800 - 1100

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1100 - 1615

Geografia

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1615 - 1915

Historia i społeczeństwo

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 17 listopada 2018

930 - 1230

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1230 - 1530

Historia i społeczeństwo

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1530 - 1915

Geografia

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 18 listopada 2018

930 - 1145

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1530

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 03 listopada 2018

800 - 1145

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 9 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 04 listopada 2018

845 - 1315

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1315 - 1700

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 9 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 20 października 2018

1145 - 1530

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 21 października 2018

800 - 1145

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1530

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 8 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 14 października 2018

800 - 1045

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 2 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 06 października 2018

800 - 1145

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1615

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 07 października 2018

930 - 1230

Historia i społeczeństwo

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1230 - 1615

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 30 września 2018

800 - 1400

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 12 (LO im. J. Słowackiego)
Drukuj plan zajęć