Liceum Ogólnokształcące STM

Klasa I

Sobota, 27 stycznia 2018

800 – 1015

Fizyka

mgr Z. Bielecki
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1015 – 1230

Podstawy przedsiębiorczości

mgr M. Klaklik
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1230 – 1530

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia

Niedziela, 28 stycznia 2018

800 – 930

Biologia

mgr K. Pijanowska
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
930 – 1315

Historia

mgr A. Burzyńska
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1315 – 1700

Wiedza o społeczeństwie

mgr A. Burzyńska
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia

Sobota, 13 stycznia 2018

800 – 1100

Informatyka

mgr R. Nocuń
Sala 10 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1100 – 1445

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 9 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia

Niedziela, 14 stycznia 2018

800 – 1015

Biologia

mgr K. Pijanowska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1015 – 1400

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1400 – 1615

Geografia

mgr S. Brewczyńska-Grynbaum
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia

Sobota, 09 grudnia 2017

800 – 1015

Fizyka

mgr Z. Bielecki
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1015 – 1230

Biologia

mgr K. Pijanowska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1230 – 1615

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 10 grudnia 2017

800 – 1100

Geografia

mgr S. Brewczyńska-Grynbaum
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1100 – 1400

Podstawy przedsiębiorczości

mgr M. Klaklik
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1400 – 1530

Historia

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1530 – 1700

Wiedza o społeczeństwie

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 25 listopada 2017

800 – 1230

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)
1230 – 1445

Biologia

mgr K. Pijanowska
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 26 listopada 2017

845 – 1315

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
1315 – 1615

Historia

mgr A. Burzyńska
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
1615 – 1745

Wiedza o społeczeństwie

mgr A. Burzyńska
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 04 listopada 2017

800 – 1100

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
1100 – 1315

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
1315 – 1615

Fizyka

mgr Z. Bielecki
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 05 listopada 2017

800 – 1015

Informatyka

mgr R. Nocuń
Sala 10 (LO im. J. Słowackiego)
1015 – 1315

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1315 – 1445

Historia

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1445 – 1530

Wiedza o społeczeństwie

mgr A. Burzyńska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 21 października 2017

800 – 1145

Matematyka

mgr inż. J. Jaśkiewicz
Sala 9 (LO im. J. Słowackiego)
1145 – 1400

Geografia

mgr S. Brewczyńska-Grynbaum
Sala 9 (LO im. J. Słowackiego)
1400 – 1615

Podstawy przedsiębiorczości

mgr M. Klaklik
Sala 9 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 22 października 2017

800 – 1100

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)
1100 – 1400

Historia

mgr A. Burzyńska
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)
1400 – 1530

Wiedza o społeczeństwie

mgr A. Burzyńska
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 07 października 2017

845 – 1100

Informatyka

mgr R. Nocuń
Sala 10 (LO im. J. Słowackiego)
1100 – 1445

Historia

mgr A. Burzyńska
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)
1445 – 1700

Wiedza o społeczeństwie

mgr A. Burzyńska
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 08 października 2017

800 – 1100

Biologia

mgr K. Pijanowska
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1100 – 1445

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 23 września 2017

 – WOLNE

Niedziela, 24 września 2017

800 – 1100

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 2 (LO im. J. Słowackiego)
1100 – 1445

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 2 (LO im. J. Słowackiego)
Drukuj plan zajęć