Liceum Ogólnokształcące STM

Klasa I

Sobota, 16 czerwca 2018

800 - 1100

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1100 - 1315

Fizyka

mgr Z. Bielecki
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1315 - 1530

Informatyka

mgr inż. R. Nocuń
Sala 10 (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia

Niedziela, 17 czerwca 2018

830 - 1145

Chemia

mgr E. Żołyniak
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1145 - 1445

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia

Sobota, 02 czerwca 2018

800 - 1015

Podstawy przedsiębiorczości

mgr M. Klaklik
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1015 - 1230

Historia

mgr A. Burzyńska
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia
1230 - 1445

Geografia

mgr S. Brewczyńska-Grynbaum
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia

Niedziela, 03 czerwca 2018

800 - 1100

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
1100 - 1530

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
ostatnie zajęcia

Sobota, 12 maja 2018

800 - 1015

Informatyka

mgr inż. R. Nocuń
Sala 10 (LO im. J. Słowackiego)
1015 - 1400

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 13 maja 2018

845 - 1145

Historia

mgr A. Burzyńska
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1615

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 28 kwietnia 2018

800 - 930

Historia

mgr A. Burzyńska
Sala 6 (LO im. J. Słowackiego)
930 - 1230

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 6 (LO im. J. Słowackiego)
1230 - 1445

Geografia

mgr S. Brewczyńska-Grynbaum
Sala 6 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 29 kwietnia 2018

800 - 1145

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1445

Podstawy przedsiębiorczości

mgr M. Klaklik
Sala 1 (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 14 kwietnia 2018

800 - 1100

Fizyka

mgr Z. Bielecki
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
1100 - 1445

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 15 kwietnia 2018

845 - 1145

Chemia

mgr E. Żołyniak
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1615

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 24 marca 2018

800 - 1145

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
1145 - 1445

Geografia

mgr S. Brewczyńska-Grynbaum
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 25 marca 2018

800 - 1100

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
1100 - 1530

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 10 marca 2018

800 - 1015

Fizyka

mgr Z. Bielecki
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
1015 - 1230

Podstawy przedsiębiorczości

mgr M. Klaklik
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
1230 - 1530

Informatyka

mgr inż. R. Nocuń
Sala 10 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 11 marca 2018

800 - 1100

Historia

mgr A. Burzyńska
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)
1100 - 1445

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 2a (LO im. J. Słowackiego)

Sobota, 24 lutego 2018

800 - 1100

Język polski

mgr D. Zielińska
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)
1100 - 1445

Matematyka

mgr J. Rakus
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)

Niedziela, 25 lutego 2018

845 - 1230

Chemia

mgr E. Żołyniak
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)
1230 - 1700

Język angielski

mgr M. Adli
Sala 5 (LO im. J. Słowackiego)
Drukuj plan zajęć